Newsletter

Ptáte se, zda-li jsou email kampaně v současné době dobrým nástrojem komunikace? Odpověď je jednoznačné ANO. I přes veškeré problémy s nevyžádanou poštou, nabídkami nebo podvodnými informacemi jsou email kampaně za určitých podmínek velmi užitečné, dobře měřitelné a nenákladné.

Na e-mail kampaně se musí chytře

Buďte důslední. Dnes a denně zasíláte emailem svým klientům nabídky, které generujete z Vašeho CeSYSu. V hojné míře také tisknete. Design, pořízený z CeSYS Designcentra Vám vyladíme do detailu včetně PDF letáků. A proč jsou důležité?
 

Pomalu, pečlivě a trpělivě

Základem je dobrý seznam kontaktů. Zapomeňte na posílání emailů "hlava nehlava". Třiďte, tvořte skupiny, budujte důvěru svých odběratelů a nikdy je nezraďte zprávou, kterou by od Vás nechtěli.

Informace musí mít hodnotu

Každodenní informace dostupné kdekoliv jinde začnou dříve či později nudit a vedou ke ztrátě odběratele navždy. Posílejte jen to, co je pro danou skupinu příjemců vhodné a odlišné od ostatních - pouze opravdu zajímavé nabídky, které najdete nebo sestavíte.

Nebuďte netrpěliví, nechte si své posluchače na informaci od Vás trochu počkat. Jednou týdně je akorát.

 
 

Nezapomeňte na kulturu

Díky CeSYS Designcentru má Váš web švih. Nezapomeňte ale na emaily a nechte si je také vyladit. Firemní identita je důležitá, napomáhá okamžité orientaci příjemce a působí daleko více profesionálně.

Copyright © 2008 - 2019 Darkmay s.r.o. - CeSYS Systém pro cestovní agentury